AUTOSTIKLAI
 
 
 
   
 
 

 
Akcija
 • Kaune pradėjome teikti naują paslaugą - automobilių plastikinių žibintų atnaujinimą. Padengiame UV spinduliams atspariu laku.
 • Plačiau
  PASLAUGOS

  Stiklų keitimas

  Keičiame, įstatome priekinius, galinius, šoninius stiklus, atvykstame įstatyti stiklą į klientui patogią vietą (į namus, garažą...). Priekinio ar galinio stiklo pakeitimas statant į gumą užtrunka 15-30 min. lengvajam automobiliui ir mikroautobusui. 30-45 min. - sunkvežimiui.
  Priekinio ar galinio stiklo pakeitimas klijuojant užtrunka 1 val. lengvajam automobiliui, apie 2 val. sunkvežimiui. Įklijavus stiklą automobilį galima eksploatuoti (jei oro pagalvių nėra arba yra tik viena) po 2 val., jei oro pagalvės yra 2 - po 6 val. Šoninio stiklo pakeitimas užtrunka nuo 30 min. iki 1 val.

  Įtrūkimų remontas

  Įtrūkimus remontuojame su profesionalia ESPRIT įranga, klijuojame su šios firmos bei amerikietiškais Equalizer klijais, kurie palieka minimaliai matomą įtrūkimo žymę. Remontuojame ištisinius įtrūkimus bei "žvaigždutės" ir "buliaus akies" tipo įtrūkimus.

  Stiklo paketų atnaujinimas

  Atnaujiname išsihermetinusius autobusų stiklo paketus. Išmontuojame, įklijuojame "Stiklita" dirbtuvėse arba pas klientą.

   Galite darbo metu išsikviesti mūsų vadybininką, ir kol Jūs dirbate, mes galime paimti Jūsų automobilį, ir darbo dienos pabaigoje grąžinti su pakeistu stiklu. Jūsų problemos sprendimas - mūsų pareiga.

  Serviso paslaugos (Kaune, Statybininkų 7a):

  Važiuoklės tvarkymas,  smulkus variklio tvarkymas, elektriko paslaugos.

  Šoninių veidrodėlių gamyba

  Gaminame bei įstatome šoninis automobilio veidrodėlius.